Stomatologia estetyczna - Kielce

Stomatologia Estetyczna Kielce

Czym jest stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna to specjalność stomatologii, która zajmuje się zapewnieniem pacjentowi pięknego uśmiechu. Jest to dziedzina zajmująca się przede wszystkim poprawianiem estetyki zębów i ust pacjenta. Wśród zabiegów stomatologii estetycznej znajdują się m.in. wybielanie zębów, wstawianie licówek, uzupełnianie ubytków, korekcja kształtu zębów, korekcja koloru zębów oraz wiele innych. Stomatologia estetyczna może być również stosowana w celu naprawienia uszkodzeń spowodowanych przez próchnicę lub inne choroby.
Obecnie po prostu ,,wypada mieć piękny uśmiech" , nawet jeśli wcześniej nie przywiązywało się do tego uwagi.
Niejednokrotnie droga do tego celu bywa prostsza, niż by się mogło wydawać, ale ścieżkę do osiągnięcia sukcesu, trzeba wybrać indywidualną dla danego pajenta, w czym chętnie pomożemy.

Dostępnych u nas możliwości jest wiele:

Co to jest Bonding?

Obecnie popularna nazwa połączenia licówek kompozytowych i poszerzania (dawniej zwanego ,,nadlewaniem”)  kompozytami zębów tak,  aby uzyskać piękny uśmiech bez zbędnego szlifowania (piłowania) zębów, bo szkliwo raz dotknięte wiertłem, nigdy się już nie zregeneruje, ale nie zawsze zęby mają idealny kształt i dlatego warto zdecydować się na bezinwazyjne lub z minimalną preparacją odtworzenie pięknego kształtu zębów i uśmiechu. 

 

Do bondingu używamy najnowszych i z ,,najwyższej półki” materiałów, polecanych przez włoskich stomatologów estetycznych, tak że efekt ich stosowania wyglądem nie odbiega od rekonstrukcji porcelanowych.

Jeśli jest taka potrzeba, stosujemy BONDING bezpośrednio po leczeniu ortodontycznym, w dzień zdejmowania aparatu, tak aby pacjent wyszedł z gabinetu z wymarzonym uśmiechem.

Metamorfozy:

stomatologia estetyczna stomatologia estetyczna
Przeciągnij
stomatologia estetyczna stomatologia estetyczna
Przeciągnij