Periodontologia

 

Periodontologia


Nowoczesne rozwiązania i najnowsze technologie

PERFECTDENT

to miejsce, gdzie można uzyskać SKUTECZNĄ POMOC w leczeniu PARADONTOZY, czyli choroby przyzębia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów periodontologicznych oferujemy bowiem rzetelne postępowanie, mające na celu przede wszystkim zahamowanie postępu choroby, co jest kluczowym punktem wyjścia do sukcesu w leczeniu, jakim jest zachowanie własnych zębów i przywrócenie pięknego uśmiechu.

Uprzedzając pytania, jakie czesto zadawane są telefonicznie, informujemy, że nie przyjmuje u nas specjalista periodontolog, ale współpracujemy ze Specjalistą z Krakowa – dr nauk medycznych Kingą Grzech –Leśniak i do Pani Doktor kierujemy naszych pacjentów w razie potrzeby wykonania wysokospecjalistycznego zabiegu, czy też w przypadku wątpliwości diagnostycznych.

Bierzemy stały udział w szkoleniach z zakresu periodontologii oraz mamy wypracowany SKUTECZNY algorytm postępowania w przypadku choroby przyzębia, tak by można było chorobę zahamować i pomóc pacjentom zachować własne uzębienie na długie lata.

W 2018 roku rozszerzyliśmy ofertę zabiegów dezynfekujących kieszenie dziąsłowe

NOWOŚCI:

  • Nowoczesny bezbolesny skaling
  • FOTO-SAN
  • PROLAC-SAN
  • ORAZ od 2021:

  • Bezkonkurencyjna dezynfekcja laserowa

NOWOŚĆ 2019!:

Innowacyjne narzędzie do badania stanu przyzębia, dzięki któremu można bardzo precyzyjnie diagnozować czy u pacjenta występuje periodontologiczny problem, a potem dokładnie monitorować przebieg leczenia!

Wynik badania pokazywany jest na ekranie komputera w formie diagramu, tak że pacjent ma czytelną wizualizację bieżącego stanu choroby przyzębia.