Ortodoncja

 

Ortodoncja


Nowoczesne rozwiązania i najnowsze technologie

Ortodoncja

Leczenie wad zgryzu (ortodontyczne) prowadzone jest u nas od 2007 roku przez specjalistę I stopnia stomatologii ogólnej Izabelę Stamirską. Oferujemy możliwość leczenia zarówno aparatami stałymi, jak i ruchomymi oraz (NOWOŚĆ) systemem Clear Aligner, w zależności od indywidualnych wskazań dotyczących konkretnego pacjenta.

Izabela Stamirska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, bierze udział w szkoleniu ustawicznym z dziedziny otodoncji, jednak z powodu zaistniałych od wielu lat formalnych ograniczeń w możliwościach specjalizowania się lekarzy dentystów, nie ma tytułu specjalisty ortodonty, o czym niniejszym informujemy.

Konsultacje i leczenie ortodontyczne dzieci, młodzieży i dorosłych

Izabela Stamirska o ortodoncji:

Ortodoncja to trudna dziedzina stomatologii, ale dla mnie najciekawsza, bo planowanie i prowadzenie leczenia wymaga sporej wiedzy, inwencji i pomysłowości, i jest to moją pasją. W 2015 r. minęło 10 lat odkąd zgłębiam tajniki tej wiedzy, stale biorąc udział w wielu kursach i szkoleniach, a dalej nie mija moje zauroczenie sztuką prostowania zębów oraz ukierunkowywania ich tak, by doprowadzić do prawidłowego zwarcia oraz wykreować piękny uśmiech u pacjenta. Cieszy mnie, gdy mogę być pomocna i sprawić, by pacjent po leczeniu, a nawet już w trakcie, był usatysfakcjonowany.

Przyznam, że lubię chwile, gdy u nowej osoby planuję leczenie, bo pojawia się ciekawe wyzwanie. Bardzo lubię zakładać aparaty stałe, ale jeszcze bardziej lubię obserwować jak działają, gdy z wizyty na wizytę sytuacja się poprawia, a najbardziej oczywiście lubię je zdejmować, by zobaczyć piękny uśmiech i piękny zgryz pacjenta po leczeniu. Wiele satysfakcji sprawia mi też obserwacja efektów leczenia aparatami wyjmowanymi u pacjentów, którzy rzeczywiście systematycznie, według harmonogramu je noszą. Z sympatią zauważam, jak pozytywnie zmienia się sposób mówienia i uśmiechania ludzi po leczeniu ortodontycznym, bo ładny uśmiech staje się ich atutem i niejednokrotnie przyczyną zwiększenia pewności siebie.

Galeria

Wszystkie osoby, których zdjęcia znajdują się na naszej stronie wyraziły pisemną zgodę na ich publikację.

Przed leczeniem

Po leczeniu

Przed leczeniem

Po leczeniu