Implanty zębowe - Kielce

Implanty Kielce

Implantologia

Implantologia stomatologiczna to najnowocześniejsza metoda odbudowy brakujących zębów, polegająca na zainstalowaniu na stałe w kości jednego lub wielu implantów oraz osadzeniu na nich odbudowy protetycznej. Implanty zrastają się z kością i zastępują korzenie zębów, dzięki temu zamocowane na nich korony, mosty lub protezy zachowują się i wyglądają jak zęby własne:

Bez względu na to czy:

Implantoprotetyka

Może pomóc spełnić marzenia o odzyskaniu pięknego uśmiechu i wygodnego gryzienia pokarmów.

Choć coraz większa grupa pacjentów cieszy się z dobrodziejstw implantów, niekiedy pojawiają się obawy dotyczące samego zabiegu, odrzucenia implantu czy ceny takiego leczenia. Obawy takie obecnie nie mają uzasadnienia.

  1. Wszczepienie implantu jest niewielkim, bezbolesnym zabiegiem chirurgicznym, wykonywanym w znieczuleniu miejscowym
  2. Implanty są wykonane z materiałów całkowicie biozgodnych, podczas zabiegu wykorzystuje się zaawansowany technologicznie sprzęt i zachowuje aseptyczne warunki dlatego ryzyko niepowodzenia zostało prawie całkowicie wyeliminowane.
  3. Ceny są porównywalne z rozwiązaniami tradycyjnymi, choć pozwalają osiągnąć nieporównanie lepsze efekty.

 

Specjalista ds. implantologii

W naszym gabinecie leczeniem implantoprotetycznym zajmuje się specjalista I stopnia stomatologii ogólnej Grzegorz Stamirski, posiadający międzynarodowy certyfikat umiejętności w dziedzinie implantologii stomatologicznej nadany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej (OSIS) i Europejskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej (EDI).

 

Umów się na wizytę konsultacyjną tel. 889 789 788. Będzie możliwość zapytania o szczegóły.

Grzegorz Stamirski o implantoprotetyce stomatologicznej:

„Implantologia jest niezwykle ciekawą i dynamicznie rozwijającą się dziedziną. Mamy tu z jednej strony najnowocześniejsze technologie, a z drugiej bardzo bogatą i wciąż nie do końca poznaną biologię tkanki kostnej i tkanek miękkich. Większość mężczyzn już samym obcowaniem z urządzeniami o tak dużym zaawansowaniu technologicznym i elementami o niezwykłej precyzji mogłaby być usatysfakcjonowana. Do tego dochodzi wyzwanie, jakim jest zaplanowanie i wykonanie samego zabiegu tak by był precyzyjny, krótki i nieobciążający dla Pacjenta. I wreszcie najważniejsze – to na co czeka Pacjent – odbudowa protetyczna, która czasami potrafi znacząco zmienić jakość życia, przywrócić radość i pewność siebie.”